Jak ušetřit za dovolenou

Jak ušetřit za dovolenou

beach legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz
Plánujete dovolenou a chtěli byste za ní, co nejvíce ušetřit?Blíží se čas dovolených a Vaše polovička včetně dětí na Vás vyvíjí stále větší tlak. Chtějí k vytouženému moři. Jak dopřát celé své rodině kvalitní dovolenou a nevyhlásit bankrot?

V tomto článku Vám přináším pár tipů, jak co nejvíce ušetřit za dovolenou. Pokud máte vlastní osvědčený způsob, jak na dovolené ušetřit, tak neváhejte se s námi o ně podělit.

Tipy jak ušetřit za dovolenou:

  • hledejte dovolenou na sociálních sítích a inzertních serverech - ano je tam jisté riziko, ale nebudete věřit, kolik lidí z nějakého důvodu nemohou jet na dovolenou. Například: nemoc, práce... Jsou pak ochotní prodat dovolenou za pár korun, než ji nechat rupnout.
  • last minute zájezdy - cestovky se snaží na poslední chvíli prodat zbytek nevyužitých míst a nabízí je za zvýhodněné ceny.
  • first minute zájezdy - zvýhodněné ceny nabízí cestovní kanceláře, když je zakoupena s velkým předstihem.
  • vybírejte / hledejte / srovnejte - dnešní možnost internetu jsou opravdu veliké. Dejte si tu práci a srovnejte cenu u více cestovních kanceláří včetně německých.
  • cestujte mimo sezónu - moře je teplé i mimo hlavní termíny. Byli jste v Egyptě třeba v říjnu? Voda byla luxusní a nebylo tam alespoň tolik lidí.
  • cestujte na vlastní pěst - kamarád běžně vyráží na dovolenou díky nízkonákladovým aerolinkám. Ubytování si hledá až na místě. Jeho dovolená, tak vyjde na mnohonásobně méně.
  • nakupujte na slevových portálech


Napadají Vás ještě nějaké? Napište nám je do komentáře...


Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho...
Autor článku a hodnocení

1
Tkim

Již od roku 2008 se věnuji vytvářením textů pro kampaně a webové stránky. Umím vyhledávat a pracovat s různými zdroji a psát informativně v souladu se SEO. Aktivně píšu pro: www.bodylift.cz www.okloubech.cz www.oreprodukci.cz www.zadany.cz a další webové prezentace.

Tkim a další pisálkovi články

Ohodnoťte článek autora


Přidejte se také do diskuze

Před napsáním komentáře se musíte nejprve   Registrace nezabere více jak 10 vteřin!

6
icon
Takhle jsem si koupila dovolenou na Bazošu. Paní mě ještě za to líbala ruce. 40% sleva.