Na silnicích přibývá skútrů. Pořiďte si taky jeden!

Na silnicích přibývá skútrů. Pořiďte si taky jeden!

Všimli jste si, že v posledních několika letech jezdí na silnicích mnohem více skútrů než v minulosti? Příčinou rozšíření těchto obratných a velmi úsporných jednostopých dopravních prostředků byly legislativní změny v roce 2013. Novelizace zákona umožnila majitelům řidičského oprávnění skupiny B řídit skútry s objemem motoru do 125 ccm. Nutno podotknout, že alespoň něco se našim zákonodárcům povedlo – více skútrů na úkor osobních automobilů totiž plynulosti provozu ve větších městech bezesporu prospívá.


Skútry u nás sice stále nejsou tak rozšířené jako v některých jiných zemích, ale bude-li trend pokračovat, budou mít v následujících letech ve skladbě vozového parku ještě širší zastoupení. Pokud vás možnost rychlého a velmi levného transportu zaujala, nezbývá, než se poohlédnout po konkrétní značce.

Skútr KentoyaMoto BROADWAY 125 4T
Skútr KentoyaMoto BROADWAY 125 4T

Nejdéle u nás prodává Kentoya

Najít si favorita není v současné nabídce snadné. Na některé značky však přesto čeští milovníci skútrů nedají dopustit. Patří k nim i Kentoya, která je na českém trhu 22 let a disponuje největší prodejní a servisní sítí. Každoročně přejde ke skútrům Kentoya několik prodejců, kteří dříve reprezentovali konkurenční značky.

Aktuální sortiment skútrů Kentoya je pestrý. Výrobce cílí na různé skupiny zákazníků a nabízí jim klasické městské skútry, sportovně laděné modely, offroad verze a maxi skútry konstruované s ohledem na maximální pohodlí řidiče a spolujezdce. Příznivci retro designu mohou sáhnout po některém ze stylových retro skútrů.

Skútr KentoyaMoto HAMSTER 125 4T
Skútr KentoyaMoto HAMSTER 125 4T

Proč jsou skútry Kentoya tak populární?

Skútry značky Kentoya snoubí kvalitní dílenské zpracování, moderní technologie, zdařilý design a přijatelnou cenu. Přesto můžete využít možnost nákupu na splátky bez navýšení. To samé platí pro elektrická kola, která jsou také součástí sortimentu.


Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho...




Autor článku a hodnocení

1
Tkim

Již od roku 2008 se věnuji vytvářením textů pro kampaně a webové stránky. Umím vyhledávat a pracovat s různými zdroji a psát informativně v souladu se SEO. Aktivně píšu pro: www.bodylift.cz www.okloubech.cz www.oreprodukci.cz www.zadany.cz a další webové prezentace.

Tkim a další pisálkovi články

Ohodnoťte článek autora


Přidejte se také do diskuze

Před napsáním komentáře se musíte nejprve   Registrace nezabere více jak 10 vteřin!

Nebyly přidány žádné komentáře.