Nezapomeňte si pojistit váš majetek!

Nezapomeňte si pojistit váš majetek!

Každý z vás jistě zažil chvíle, kdy mu doslova zatrnulo, a to při pohledu na váš vlastní majetek. Může se jednat například o poškrábané auto, zničený bazén nebo rozbitý skleník. Nejen na tyto případy se specializuje majetkové pojištění, které se rozhodně vyplatí mít sjednané. Pojišťovnu si však pečlivě vyberte, protože některé nabízejí na stejnou cenu daleko lepší podmínky nebo rozšířené pole působnosti.


Kdy se vám pojištění majetku vyplatí?

Pojištění majetku může pouze přidat klidu ve vašem každodenním životě, jde totiž o tu nejlepší ochranu před neočekávanými událostmi, které si na vás osud může připravit. Můžete si pojistit domácnost jako takovou nebo její vybavení, cennosti či samotnou nemovitosti. Tento druh pojištění oceníte také v případě, že vašemu sousedovi vyteče pračka nebo si zabouchnete klíče od vchodových dveří a budete nuceni dveře vyměnit. To rozhodně není levná záležitost.

Jak probíhá její sjednání?

Žijeme v době moderních technologií a internetu, takže si můžete sjednat majetkové pojištění online. Stačí pouze zadat obytnou plochu vaší nemovitosti a vybrat, zda žijete v bytě nebo rodinném domě. Ihned budete přesměrovaní do přehledné kalkulace, kde uvidíte nejen rozsah konkrétního produktu pojištění, ale také pojistnou částku a měsíční splátky. Ty jsou naprosto zásadní, neboť se od nich odvíjí výsledná jistina. Čím více budete měsíčně platit, tím vyšší může být pojistná částka u majetkového pojištění.

Pojištění občanské odpovědnosti 

Získáte i pojištění občanské odpovědnosti

S majetkovým pojištěním Bezpečný domov PLUS navíc získáte i pojištění občanské odpovědnosti. Lidově se mu říká také pojistka na blbost, protože by měla pokrýt veškeré škody, které způsobíte v občanském životě ať už úmyslně nebo omylem. Vztahuje se na běžný život nebo na vedení domácnosti, například v okamžiku, kdy vytopíte sousedy. Tuto pojistku však uplatníte také při provozování rekreační sportovní činnosti, třeba když někoho porazíte na kole nebo na lyžích.

Ať už žijete v domě nebo v bytě, sjednejte si kvalitní majetkové pojištění. Uvidíte, že budete mít ihned klidnější spaní a nebudete některé činnosti provozovat tak úzkostlivě.


Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho...
Autor článku a hodnocení

1
Tkim

Již od roku 2008 se věnuji vytvářením textů pro kampaně a webové stránky. Umím vyhledávat a pracovat s různými zdroji a psát informativně v souladu se SEO. Aktivně píšu pro: www.bodylift.cz www.okloubech.cz www.oreprodukci.cz www.zadany.cz a další webové prezentace.

Tkim a další pisálkovi články

Ohodnoťte článek autora


Přidejte se také do diskuze

Před napsáním komentáře se musíte nejprve   Registrace nezabere více jak 10 vteřin!

Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější komentáře
-1
Vojtech
Ahoj, jak jsi s ní spokojený? My taky přemýš...
-1
Anonym
U té filtrace bych ještě dodala, že se mohou li...
26
Hlosek
Ahoj, při vyběru sušičky jsem narazil na tuto d...